Wykrojniki to wymienne elementy w prasach hydraulicznych, które umożliwiają wykonywanie różnych czynności. Decydując się na konkretną maszynę, warto zastanowić się nad modelem, który jest kompatybilny z różnymi rodzajami wykrojników, dzięki czemu wzrośnie jego uniwersalność. Wielofunkcyjność urządzeń jest niezwykle wartościową cechą, szczególnie w zakładach produkcyjnych, które muszą wykonywać zróżnicowane zadania.

Jesteśmy producentem pras hydraulicznych, jednak na życzenie Klientów zajmujemy się także projektowaniem narzędzi przemysłowych dostosowanych do konkretnych potrzeb. W związku z tym wszystkie wykrojniki, tłoczniki i pozostałe przyrządy wspomagające procesy produkcyjne w firmach produkowane są na indywidualne zamówienie, aby były jak najlepiej dopasowane do wymagań, a także specyfiki pracy Klienta.

Wykrojniki standardowe i specjalistyczne

W ofercie UltraPras znajdziesz wykrojniki standardowe i specjalistyczne, które są kompatybilne z wieloma prasami hydraulicznymi (np. mimośrodowymi czy pionowymi prasami hydraulicznymi – bokserkami). Wszystkie z nich wykonane są z najlepszej jakości, trwałych materiałów, takich jak stal narzędziowa hartowana do twardości 60 stopni HRC. W asortymencie wykrojników standardowych posiadamy modele:

  • do cięcia prętów okrągłych i kwadratowych o średnicy fi 4-10 mm lub fi 10-16 mm,
  • do nacięć technologicznych (wykrojnik kształt klina),
  • do nacięć technologicznych w narożach (wykrojnik kształt klina w narożach),
  • do nacięć opływowych w kształcie fasolki,
  • do wykonywania zaokrągleń w narożach arkuszy blach w 4 różnych promieniach,
  • do prostopadłego łączenia rur.

Do wykrojników specjalistycznych zaliczamy wszystkie narzędzia wykonywane według indywidualnych potrzeb na zamówienie Klienta.

 Innowacyjność dzięki projektom UE

W wyniku realizacji projektu nr WND-RPPD.01.03.00-20-0429/23 pt.: „Zwiększenie zdolności produkcyjnych i dywersyfikacja produkcji gwarancją wzrostu pozycji konkurencyjnej Firmy Projektowo Handlowej ULTRAPRAS Stefan Sakowicz.” realizowanego w ramach Działania 1.3 „Wspieranie inwestycji w przedsiębiorstwach” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego wdrożone zostały innowacje produktowe:

1) Wykrojnik tnąco-otworujący do cięcia oraz otworowania klem fotowoltaicznych – innowacyjny produkt w ofercie firmy oraz w skali regionu i kraju, którego koncepcja jest wynikiem przeprowadzonych prac B+R i została zgłoszona do ochrony patentowej.

2) Maszyny do obróbki plastycznej metali, które aktualnie posiadamy w swojej ofercie oraz oprzyrządowania (wykrojniki) do tych maszyn – innowacyjne produkty znacząco udoskonalone, dzięki wdrożeniu udoskonalonego procesu produkcji, dzięki zastosowaniu centrum frezarskiego o zaawansowanych parametrach technicznych i funkcjonalnościach.

 

© 2024 UltraPras | Polityka prywatności | Realizacja: emste.eu

Call Now Button

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?