ul. Pogodna 11, 16-020 Czarna Białostocka

W warsztatach oraz zakładach przemysłowych potrzeba specjalnego wyposażenia, które ułatwi przeprowadzenie skomplikowanych prac wymagających dużej siły. Gięcie blach, przycinanie metalowych elementów konstrukcji oraz formowanie części wykonanych ze stali to tylko niektóre zadania na co dzień realizowane w branży przemysłowej i mechanicznej. Do takich prac wykorzystuje się prasy hydrauliczne, które są niezastąpione w naprawach i obróbce metalu, a dodatkowo pozwalają odciążyć pracowników w wykonywaniu wielu czynności, które zajęłyby dużo czasu bez specjalistycznych rozwiązań.

Jako producent pras hydraulicznych projektujemy i budujemy maszyny odpowiadające specyficznym potrzebom konkretnych procesów produkcyjnych. W asortymencie posiadamy  uniwersalne prasy hydrauliczne o szerokim spektrum zastosowań. Wszystkie nasze maszyny charakteryzują się przemyślanym projektem, co przekłada się na prostą konstrukcję, wysoką efektywność oraz bezawaryjną pracę urządzenia przez długi czas eksploatacji.

Wykrawarka do rur

W przypadku obróbki plastycznej profili, blach oraz rur niezbędnym wyposażeniem jest wykrawarka. Urządzenie to umożliwia szybką i precyzyjną obróbkę elementów metalowych, poprzez wykrawanie otworów o określonym kształcie i średnicy. Ręczne wycinanie otworów jest w tym przypadku nie tylko zajęciem bardzo mozolnym, ale również procesem obciążonym wysokim ryzykiem w zakresie zachowania powtarzalności wykrawanych elementów. Wykrawarka do rur jest maszyną bardzo wydajną i łatwą w obsłudze, a dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca. Gwarantuje ciągłość i powtarzalność procesu jakim jest wykrawanie otworów niezależnie od obsługiwanego materiału. W naszej ofercie można znaleźć maszyny o różnych parametrach technicznych, dzięki czemu wykrawarka może być zgodna z określoną kategorią prac. Uzupełnieniem urządzenia może być walcarka do rur, która jeszcze bardziej usprawni pracę w zakładzie.

Prasy hydrauliczne

Najpowszechniejszym urządzeniem wykorzystywanym w branży przemysłowej i mechanicznej jest prasa hydrauliczna, może to być prasa hydrauliczna warsztatowa lub prasa mimośrodowa.  Jej działanie opiera się na wywieraniu nacisku poprzez wykorzystanie ciśnienia w zamkniętych obwodach hydraulicznych. Prasy hydrauliczne to najbardziej uniwersalne maszyny, które znajdą zastosowanie w wielu kategoriach prac wymagających obróbki elementów metalowych. Prasa hydrauliczna pozwala w sposób precyzyjny kontrolować siłę nacisku, dzięki czemu nie stwarza ryzyka uszkodzenia pozostałych elementów obrabianych części. Prasy hydrauliczne wyróżniają się prostą konstrukcją oraz nieskomplikowaną obsługą, co wpływa na ich wydajność.

Klientów zainteresowanych prasami hydraulicznymi warsztatowymi oraz wykrawarkami projektowanymi i budowanymi tak, aby jak najlepiej spełniały wymogi danego procesu produkcyjnego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Obok rozwiązań standardowych specjalizujemy się w projektowaniu pras hydraulicznych do stali oraz innych maszyn na zamówienie.

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?