ul. Pogodna 11, 16-020 Czarna Białostocka

W warsztatach oraz zakładach przemysłowych potrzeba specjalnego wyposażenia, które ułatwi przeprowadzenie skomplikowanych prac wymagających dużej siły. Gięcie blach, przycinanie metalowych elementów konstrukcji oraz formowanie części wykonanych ze stali to tylko niektóre zadania na co dzień realizowane w branży przemysłowej i mechanicznej. Do takich prac wykorzystuje się prasy hydrauliczne, które są niezastąpione w naprawach i obróbce metalu, a dodatkowo pozwalają odciążyć pracowników w wykonywaniu wielu czynności, które zajęłyby dużo czasu bez specjalistycznych urządzeń.

Wykrawarka do rur

W przypadku obróbki plastycznej profili, blach oraz rur niezbędnym wyposażeniem jest wykrawarka. Urządzenie to umożliwia szybką i precyzyjną obróbkę elementów metalowych, poprzez wykrawanie otworów o określonym kształcie i średnicy. Wykrawarka do rur jest maszyną bardzo wydajną i łatwą w obsłudze, a dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca. W naszej ofercie można znaleźć maszyny o różnych parametrach technicznych, dzięki czemu wykrawarka może być zgodna z określoną kategorią prac. Uzupełnieniem urządzenia może być walcarka do rur, która jeszcze bardziej usprawni pracę w zakładzie.

Prasy hydrauliczne

Najpowszechniejszym urządzeniem wykorzystywanym w branży przemysłowej i mechanicznej jest prasa hydrauliczna. Jej działanie opiera się na wywieraniu nacisku poprzez wykorzystanie ciśnienia w zamkniętych obwodach hydraulicznych. Prasy hydrauliczne to najbardziej uniwersalne maszyny, które znajdą zastosowanie w wielu kategoriach prac wymagających obróbki elementów metalowych. Prasa hydrauliczna pozwala w sposób precyzyjny kontrolować siłę nacisku, dzięki czemu nie stwarza ryzyka uszkodzenia pozostałych elementów obrabianych części. Prasy hydrauliczne wyróżniają się prostą konstrukcją oraz nieskomplikowaną obsługą, co wpływa na ich wydajność.

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?