ul. Pogodna 11, 16-020 Czarna Białostocka

Obróbka blach i metalu to prace, które są szeroko stosowane w branży przemysłowej. Gięcie i cięcie arkuszy metalu wymaga nie tylko precyzji, ale także dużej siły, dlatego najbardziej wydajnym urządzeniem wykorzystywanym do tego celu jest prasa do gięcia. Maszyna ta zaprojektowana jest tak, aby w krótkim czasie była w stanie opracować nawet duże nakłady materiału z dużą precyzją i powtarzalnością. W zależności od efektu, jaki chce się uzyskać, prasa do gięcia występuje w kilku modelach, które różnią się od siebie poszczególnymi parametrami technicznymi oraz możliwością wykorzystania w odrębnych kategoriach prac.

Prasa pozioma

To uniwersalna maszyna do obróbki metalu, którą wykorzystuje się do zaginania, prostowania i wycinania profili, kształtowników i blach. Prasa pozioma wyróżnia się prostą konstrukcją oraz możliwością regulacji, dzięki czemu można dopasować ją do konkretnych wymagań. Urządzeniem można sterować w sposób manualny lub automatyczny, co pozwala na łatwiejszą kontrolę. Prasa pozioma wyposażona jest w mocowanie, do której można przymocować dodatkowe pryzmy.

Prasa krawędziowa

Maszyna ta pozwala na wydajną, precyzyjną obróbkę metalu oraz gięcie blach i profili poziomych oraz pionowych. Prasa krawędziowa może być wykorzystana do szybkiego gięcia arkuszy blach, co wpływa na sprawniejszą obróbkę dużych nakładów materiału. Prasa krawędziowa umożliwia wygięcie metalu w dowolnym kształcie dzięki możliwości konfiguracji parametrów matrycy.

Prasa bokserka

Wykorzystując to urządzenie, można wyginać, prostować oraz docinać elementy metalowe. Prasa bokserka wyróżnia się dużą wydajnością oraz szybkim tempem pracy, umożliwiając poddanie obróbce dużych nakładów materiału w krótkim czasie. Wykorzystuje się ją do obróbki rur, blach i profili, dlatego znajduje szerokie zastosowanie w branży produkującej ogrodzenia oraz konstrukcje stalowe. Prasa bokserka może być wyposażona w dodatkowy osprzęt, co pozwala zwiększyć możliwości jej wykorzystania.

Prasa do gięcia stanowi niezbędne wyposażenie zakładów przemysłowych i warsztatów. Jako uzupełnienie tego urządzenia można również zaopatrzyć się w walcarki do profili, co pozwoli maksymalnie zoptymalizować procesy zachodzące w przedsiębiorstwie. W razie pytań o  szczegółowe parametry wybranego urządzenia zapraszamy do kontaktu.

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?